Hudebně divadelní soubor Richarda Händla
Hudebně divadelní soubor, který vede Richard Händl se specializuje na tvorbu hudebních divadel, kterým v našem prostředí vévodí dvě z nich: Osvobozené divadlo a Divadlo Semafor.

Samozřejmě, že se jedná hlavně o písničky jejich autorů reprezentovaná pro Osvobozené divadlo jmény Jaroslav Ježek, Jiří Voskovec a Jan Werich pro Semafor Jiří Suchý a Jiří Šlitr.

O nás
Richard Händl - moderátor, zpěv, piánoRichard Händl (www.haendl-richard.cz)
Je vedoucí souboru. Moderuje, hraje na piáno a zpívá. Absolvoval Lidovou konzervatoř (dnes Konzervatoř Jaroslava Ježka) obor zpěv u profesorky Pařízkové. Provozuje dlouhodobě hudbu i divadlo v různých seskupeních.
Daniela Franková - zpěvDaniela Franková
Nejnovější členka souboru. Pochází z Chudenic (také je zatím ještě chudá). Nyní studuje 5. rokem Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor muzikál. Ne zpěv ji vede profesor Tomáš Beroun.
Vystupovala v opeře Chudenická Rusalka Bledá - role kněžna, v operetě Mam´zelle Nitouche - role Gimblette, a v muzikálu Pomáda.
Tomáš Ludvíček - zpěv, kytara, mandolinaTomáš Ludvíček (www.t-n-t.cz)
Abosolvoval Konzervatoř Jaroslava Ježkka u profesora Mesanyho, obor zpěv. Zpíval v Divadle Semafor, Momentálně učinkuje v souboru Gospel Time Zuzany Stirské, na folkových festivalech a v pražských klubech, společně s Terezou Bečičkovou. Hraje na mandolínu, kytaru a zpívá v dalších skupinách různých žánrů. V kategorii vokálních skupin postoupil v duu s Terezou Bečičkovou do semifinále soutěže X Factor.
Petra Pudová- zpěvPetra Pudová (www.petrapudova.cz)
Začínala velmi úspěšně již ve svých třinácti letech v televizní soutěži Rozjezdy pro Hvězdy. Poté studovala zpěv u profesora Klezly, a momentálně studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka u profesorky Aghové. V prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar se dostala do TOP 40. Hrála a zpívala v muzikálu Tajemství, v současné době v jazzové opeře Dobře placená procházka. Také hrála ve filmech Experti a Prachy dělaj člověka. Učinkovala i v televizním seriálu Ulice.
Ondřej Ruml - zpěv, kytara, banjoOndřej Ruml (MySpace.com ondrej ruml)
Ondřej začínal jako mladičký zpívat v soukromé škole v Jablonci nad Nisou a učil se na banjo. Brzy začal hrát a zpívat s jednou z nejlepších bluegrassových kapel u nás Modrotisk, se kterou vystupoval i v USA. Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka obor zpěv u profesora Kadlece, a momentálně pokračuje na téže škole při studiu jazzového zpěvu na VOŠ. Zpíval v muzikálech Tajemství a Johanka z Arku (španělská verze). Momentálně zpívá s Bigbandem Českého rozhlasu i jinými bigbendy, se souborem Top Dream Company a v dalších projektech. Povedlo se mu oslnit ve finále soutěže X Factor a skončil jako druhý. Od dubna 2009 se Ondřej věnuje většinou svým sólovým projektům.
Olga Lounová - zpěvOlga Lounová (www.olgalounova.cz)
Olga, mimo několika svých škol, dokončila Konzervatoř Jaroslava Ježka obor zpěv u profesorky Fendrichové. Zpívala a hrála hlavní roli v muzikálovém projektu Lewron Orchestra - Olza, dále zpívala v muzikálu Malované na skle, měla roli Mariany v muzikálu Golem, Žofii Pešanovou v muzikálu Kat Mydlář a jiné a jiné. Určitě stojí také za to zmínit její velký hit Láska v housce, který zpívá v duetu s Xindlem X. V současné době se věnuje sólové dráze.

Kontakt: Richard Händl, 140 00 Praha 4, Pod Sokolovnou 694/7, divadlo@haendl-richard.cz, telefon 724 330 372
© 2007-2016 Všechna práva vyhrazena