Hudebně divadelní soubor Richarda Händla
Hudebně divadelní soubor, který vede Richard Händl se specializuje na tvorbu hudebních divadel, kterým v našem prostředí vévodí dvě z nich: Osvobozené divadlo a Divadlo Semafor.

Samozřejmě, že se jedná hlavně o písničky jejich autorů reprezentovaná pro Osvobozené divadlo jmény Jaroslav Ježek, Jiří Voskovec a Jan Werich pro Semafor Jiří Suchý a Jiří Šlitr.

Nabídka
Nabízíme komponované programy s názvy Od Osvobozeného divadla k Semaforu, Písničky hudebních divadel a kabaretů, Česká písnička. Tato představení jsou vhodná zejména pro školy a pamětníky, ale i jako celovečerní divadelní pořady pro širší publikum. Dále hudební vystoupení pro retro párty a večírky.

Také hudební pořady složené s písní obou divadel, z nichž vyjmenujeme jenom některé:

Z Osvobozeného divadla:
Ezop a brabenec, Stonožka, Svítá, Tmavomodrý svět, Život je jen náhoda, David a Goliáš, Když jsem kytici vázala, Klobouk ve křoví, Šaty dělaj člověka,
Ze Semaforu: Pramínek vlasů, Klokočí, Motýl, Léta dozrávání, Jó to jsem ještě žil, Vyvěste fangle, Píseň pro Zuzanu, Purpura, V opeře, Miláčku, Honky tonky blues, Tak jako ten Adam, Modré punčochy


Kontakt: Richard Händl, 140 00 Praha 4, Pod Sokolovnou 694/7, divadlo@haendl-richard.cz, telefon 724 330 372
© 2007-2011 Všechna práva vyhrazena